Adem Ramadani

Fukaraja

 1. Fukaraja
 2. Fundi Im
 3. Nena Me Nje Sy
 4. Nje Ezan Dyve Na Thrret
 5. O Njeri O Gjynahqar
 6. Qaben Spari Kur E Pash
 7. Te Pagjeturit
 8. Ti Krenohu Me Shami


Sharko/Download : Adem Ramadani-Fukaraja (Album 2009).zip

This entry was posted in Adem Ramadani, audio. Bookmark the permalink.

200 Responses to Adem Ramadani

 1. egzona says:

  selamu alejkum we rahmetullah shum e mir kjo ilahi krenohu me shami por ju kisha lutur qe nese ka mundesi ta futni ne list edhe ilahin dunjaja qenka bosh ne rregull allahu iu shprebleft per mirkuptimin eselamu alejkun we rahmetullah

 2. Shpres Selmani-Hasani says:

  As-salamu Alaikum All-llahu ju shperbleft per te gjitha keto ilahi .

 3. nejla says:

  selam alejkum ilahia sot nje ezan tdyve na thret me plqen shum se ka ndiku ne mua,ne nje idhnim qe e kam pas.selam zoti ta shperbleft

 4. lendita says:

  eselamu alejkum shum mir kjo ilahi zoti ju shperbleft me te mira inshalla

 5. sadete says:

  lus allun tena shperbln met mir jet

 6. Radio Shqip says:

  Shum ilahije tmira.

 7. mabejna says:

  dotma lishoni ilahijen nena me nje sy

 8. mentor says:

  shumm me pelqen `te falemrnderoft allahu per ket ilahi te bukur

 9. fitim says:

  selam aleku allahu ju shperbleft per keto ilah shum te mira

 10. sokoli says:

  sokoli goshic selamalejkumallahu ju shperbleft jeni tr mrekullushum por mashum kuran dhe ilahiqete forcohet islamidheimani

 11. Lile says:

  Mashallah , ilahijet . bravo <3 🙂

 12. ALMA says:

  SELAMU ALEJKUM SHUM E MIR QE KJO ILAHIA SOT NJE EZAN DYVE NA THRET ZOTI JU SHPERBLEFT

 13. Shqiprim says:

  selamu alejkum we rahmetullah – All-llahu ju shperleft e ju meshiroft shum ilahi te mira po nuk kom pa ilahi qe ka nje kuptim te keq All-llahu Ekber mos e leni anash ilahin qe e këndon ermani i vogël “allahu është një” shuj nje ilahi me shum kuptim
  allahu juv shprebleft e ju meshiroft per mirkuptimin eselamu alejkun we rahmetullah

 14. kurtish says:

  selamu alejkum ilahija ma e mir osht kjo edhe uen ee du shumm
  adem ramadani osht numer njo eheh

 15. Tuba says:

  Eselamu Alejkum shum e mire ilhija “Fukaraja” Zoti ju shperbleft

 16. graniti says:

  Es-selamu alejkum we rahmetullah ju pergzoj per ket pun qe e beni ju lumt All-llahu ju shperbleft me te mira inshalla es-selamu alejkum we rahmetullah.

 17. Ariani says:

  Eselamulalejkum. ALL-LLAHU e shperbleft Adem Ramadanin qe me ilahit e tij po na e qeteson shpirtin gjithashtu ALL-LLAHU i shperbleft te gjith ata qe degjojn ilahi ose fjal islame te thurura bukur . Eselamulalejkum.

 18. launtina says:

  shuuuuume ilahi te bukura Allahu ju shperblefte

 19. mamudije says:

  o zot na fal mekatet me ilahin onjeri o gjunacar

 20. teuta says:

  Selamu Alejkum keto ilahija jane shume te mira

 21. endrit says:

  një ezan i bukur është kënga ime

 22. bona says:

  s.a shume ilahi te mira zoti ju shperblefte per mundin edhe te gjith muslimanet nga do qe jan

 23. Ramiz says:

  ju sprbleft ALLAHU me gjith te mira krejt muslimant tr botn eselamu alejkum tgjithve vlezrit e motran musliman

 24. elma says:

  me pelqen ilahia o gjyhnaqar edhe ti krenohu me shamin

 25. emran says:

  shumm ilahi te mir sidomos kji fundi imm hee ishalla nja bje zoti ee takomm e xhenet se bashku te gjithh e lus zoinqe ta na boj prej baorve te gjeet e jo prej xhehnemmit selam alejkem te gjithve

 26. launtina says:

  zoti ju shperbleft me xhenet se shum ilahit e mira

 27. Dokleanta says:

  ALLAHUju shperbleft shpresoj se edhe ne te ardhmen vazhdoni kshtu

 28. blerim says:

  selamu alejkum bravoo adeem ramadani zoti te shperbleft

 29. albanik says:

  shumm shum mir

 30. Alban says:

  All-llahu ju Ruajt IshAll-llah te reja Selam

 31. LUIZA says:

  shum ilahije e mejr eshte nena me nje sy nese mundet te ma coni edhe mu zoti ju shperbleft krejtve falemderit shum

 32. hasime says:

  bravo veq vashdo se mir je ka shkon valla

 33. Mimoza says:

  ALLAHU JU SHPERBLEFTE

 34. Mimoza says:

  O ALLAH NA UDHEZO NE RRUGE TE DREJTE DHE NA I FAL GJYNAHET TONA .

 35. abaz says:

  shum mier je valla veq vashdes myte vallaa

 36. abaz says:

  veq vashdes isholla allohu trun ty vllo muslimon

 37. Valmira says:

  ZOTI JU MESHIROFTE JUVE QE I KENI POSTUAR KETO ILAHI QE I NEVOJITEN CDO BESIMTARI MUSLIMAN…

 38. Valmira says:

  Beji dua ZOTIT qe te te mbaje ne rrugen e drejte…

 39. bajram ramadani says:

  Selam alejkum vllazer e motra allahu na shbreblevt me te mira ne ket jet edhe ,ne ahiret . Amin. Allahu e shperblevt Adem Ramadania per keto ilahi shum te mira .Mos e haroni Allahun librin e shenjt Kuranin edhe fejen me te bukur Islamin . Allahu na mbrojt amin

 40. samir says:

  Allahu ju shperbleft shum ilahi te mira

 41. kaltrina says:

  selam aljeku ju pershendes shum …. shum tee miraa ketto Ilahhii

 42. bastri says:

  selamu alejkum we rahmetullah ilahija shum te mira bolohini te gjith me shami sa me shpejt me fal namazin burra e gra

 43. umi migjahid says:

  allahi te shperbleft me gjenet inshalla per krejt kto ilahi inshalla bohesh sebep me kto ilahi ehe e kthen ket rini ne rrug te allahi .allahi te rujt edhe ta shtoft imanin

 44. orgesa says:

  selam alejkum we rametulla zoti ju rujt por kisha pas deshir me fut ne list edhe kengen duaja e nenes e adem ramadanit.zoti ju shperbleft me tona te mirat….

 45. djellza says:

  bismilahe o zoti yni ne jemi bisimtar tu

 46. fatmire says:

  selam alejku te lumt adem ramadani shum zanin e mir une qaj? veq vazhdo?

 47. buqja says:

  selam alejkum allahu na meshiroft dhe ne xhenet na dergoft na i falt gjynahet tona inshalla falni namazin jepne zeqatin mos boni keq allahu na mundson ate qe kerkojm nga ai qe esht ashum i meshirshem ndaj neve andaj lusim allahun me gjith cilsit e emrave te tij te bukur te na fal ne amin allah

 48. amir says:

  shum t’mira

 49. samire says:

  shume ilahi te mira Teper ♥♥

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *