Adem Ramadani – Vjen Pranvera

Adem Ramadani – Vjen Pranvera

 1. Dasma
 2. Duro Nan loke
 3. Ibrahimi AS
 4. Jetimi
 5. Kam Mall
 6. Lutjen time
 7. Vjen Pranvera
 8. Zgjohu


Sharko/Download : adem_ramadani-Vjen_Pranvera.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in Adem Ramadani, audio. Bookmark the permalink.

90 Responses to Adem Ramadani – Vjen Pranvera

 1. djelza&ylla says:

  pershendesim te gjith muslimanetn bo do e gjinden edh ju urojm qe hallauty raj e gjth ngae keqijat

 2. ejup says:

  elamu alejkum shum opelqejn ilahit etua zot shperblef me xhenet zoti na bashkoft me temrit paqa qoft mbi te derguarin ALS.

 3. diti says:

  hej njeri zoti ju rujta a e dini sa sevapin e boni bre
  mir shum valla se zoti ju nimon

 4. shefqeti says:

  selam alejkum all llahu ju shperbleft pek keto ilahij te mira ,sa do pak rinijen shqiptare me kuptu edhe ata qe ka vetm nje ZOT, Nese ban edhe gjuhet tjera me kendu ilahij se ka shqiptar qe jetojn ne perendim e nuk e kuptoj aq mir ilahijt ne gjuhen shqipe per kunder vitve qe jetojn ne perendim e kan harru quhen shqipe ,skam tjetr qa te tham te pershendes me selam alejkum , shefqeti nga rahoveci

 5. Vahid Goga says:

  Selamu Alejkum

  Insha-Allah, ky web-faqa kemi me lidhe me web-faqen ne Xhamin dhe Shoqata tone ne AUSTRALI – http://www.aais.org.au

  Allahu (xh. sh.) ju shperbleft. Amin!

  Melbourne, Australia
  http://www.aais.org.au

 6. besimtarja says:

  selam aljkum te gjitheve Allahu na ndimoft ne rrugen e Tij dhe te resulullahut paqeje qoft mbi te dhe mbi te gjith ne.ilahit jan shum te mira inshAlla kemi edhe te tjera ne vazhdim,ALLAHU ju ndimoft.

 7. liridona says:

  e selamu alejkum allahu juv shperbleft per kete web-faqe shumm e mir edhe ilahit shum te mirra ishalla allahu juv shperblen te gjithve me gjenet ndersa adem ramadanit i uroj vazhdimsi te metutsheme me ilahit qe po na freskojn selamu alejkum

 8. dhurata says:

  selam alejkyym , shum i mir weebi zoti ju shperbleft me tonat t mirat…

 9. dhurata says:

  selam alejkum, shum i mir webi te gjitha ilahit e mira ,zooti ju shprbleft m tont te mirat ..

 10. anesi says:

  e selamu alejkum zoti ju ruajt te gjithve edhe allau ju shperblejt me deshirat e juaja zoti ju ruajt

 11. dika says:

  Selamu alejkum gjith motrave dhe vllezerve musliman Allahu ju shperblefte per keto keto ilahi qe ne po i ndegjojm dhe po na mbush zemrat plot besim. Allahu ju ruajt nga e ekeqja dhe ju shperblefte me te mira ;qe vetem Allahu din te na i dhuroj ju pershendes Dika nga Gjilani

  Allahu naj pranoft lutjet Amin .

 12. besar says:

  Selam alejkum Allahu te ruajt ty dhe gjith muslimaneve nga e keqja dhe te shperbleft me te mira . Allahu na pranoft lutjen Amin.

 13. Selam Alejkum une veq deshta me ju pershendet,All-llahu ju shperbleft per keto ilahi kaq te mira,inshalla don All-llahu e te gjithe muslimanet takohemi ne Xhenet inshalla edhe ne jemi prej atyre qe kemi me hy ne Xhenet lusim All-llahun qe te na mbroj nga e keqja neve dhe juve (amin)veq ju pershendes shum me pershendetjen ma te mir e me te dashur mulimane e Selam Alejkum .

 14. Gonaa says:

  Selam Alejkum veq deshta me ju pershendet,All-llahu ju shperbleft per keto ilahi kaq te mira,e inshalla don All-llahu e jemi nga banoret e Xhenetit,lusim All-llahun qe te na mbroj neve dhe muslimanet kudo qe jan(amin)ju pershendes me me pershendetjen me te mir dhe me te dashur Selam Alejkum…

 15. bukurije says:

  selma alejkum wow sicilja ilahi ma e mir se tjetra kto ilahit e adem ramadanit jam pak e merzitshme se ato njerz qe i dua un ja kan kthy shpinen ALLAHUT xh.sh e spo marrin kurcysh vesh ce duhet me i sherby ALLAHUT xh.sh por Zoti e shperbleft adem ramadanin me xhennet qe ma ka terheq verejtjen ne islam me ilahit e tij te mrekullueshme qe i dua shum 🙂

 16. fakete says:

  o allahu te shperbleft per keto ilahi kaq te bukura qo po na rlaksojn e qetesojne trupin dhe shpirtin allahu ekber ai eshte nje nuk ka per veq ti
  allahu ishalla na udhezon ne udhe te drejt e na shton imamin

 17. shum kan tmira ka adem ramadani veq vazhdo kshtu halla te koft

 18. leonora says:

  selam alejkum all ahu ju shperblft me gjenetin me te lart

 19. selam alejkum nga milaimi all-llahu ju shpërblrft o ju besimtar të ndershëm inshalla don zoti edhe ma mir mu bo sepse me adem ramadanin nuk ka per ilahi all-llahu inshalla i ndihmon ademit edhe ma i mir mu bo all-llahu e shpërbleft me xhenetin e shtrenjët selam alejkum nga mili .

 20. besnik says:

  selam alejkum vllezer musliman pershendetje prej banjes se siarines allahu ju shperbleft kto te mira qi po na sillni ne internet veq edhe nese kishit mujt memorin me jau zvoglu se knena eshte rrjeti teper i dobet e per qato mb duhet teper koh veq nese muni a kaloni mir nuk ju njoh veq doknu pak ne banje te siarines selam alejkum

 21. liridona says:

  selam alejkum nga liridona jam ni vajze 16 vjeqare dhe deshta me ja uru gjith popullit musliman muajin e shejt te ramazanit dhe ishalla zoti ia shperbleft ket pune qe po e beni qe te bashkohen gjith ata qe deshirojn te degjij dhe te mesojn per fen islame ia vlen ni wep i till selam alejkum ishalla zoti ju ndimon dhe ju shperblen

 22. noli says:

  ja uru gjith popullit musliman muajin e shejt te ramazanit dhe ishalla zoti ia shperbleft ket pune qe po e beni qe te bashkohen gjith ata qe deshirojn te degjij dhe te mesojn per fen islame ia vlen ni wep i till selam alejkum ishalla zoti ju ndimon dhe ju shperblennga noli pr te gjitht ju pr shen des
  ramadanit jam pak e merzitshme se ato njerz qe i dua un ja kan kthy shpinen ALLAHUT xh.sh e spo marrin kurcysh vesh ce duhet me i sherby ALLAHUT xh.sh por Zoti e shperbleft adem ramadanin me xhennet

 23. noli says:

  tung tung nga noli ju peshendes shum jeni te mir veq vashdoni keshtu ju baft zoti kabull te gjithje muslimanve kudo qe jan selam ejejkum paqja qof mi ju .

 24. arjana says:

  me plqejn shum keto ilahi ju dshiroj pun të mbar

 25. xhavit says:

  E Selam Alejkum Vllazer Dhe Motra Musliman Ishalla Na Run Zoti se qka ubo ne ket bot Pershndes Adem Ramadanin Vllaun tim Selam Alejkum

 26. ganimete kelmendi says:

  selam alejkum nga un kisha pasur nje porosi qe te gjith njerzit le ti kryjn obligimet qe ALLAHU ka urdheruar se vetem ALLAHU EKZISTON nuk ka tjeter perpos TIj selam alejkum nga ganimete kelmendi nga MITROVICA

 27. ***–_–*********–_–** ->
  Selam alejkum
  All-llahu ju shperbleft ja rabbil’alemin

  Esh hedu en la ilahe il-lall-llah we esh-hedu enne muhammeden’abduhu we resuluhu
  (deshmoj se s’ka hyjni tjeter pos All-llahut dhe se Muhammedi eshte ropi dhe i dreguari i Tij)

  Selam alejkum****MaR!i!GoOoNa KiiiSs kiSs

 28. kadire says:

  selam alejkum te gjithve zoti ju uroft te gjith muslimanve dhe besimtare tan zoti ishalla na ndimon dhe ju shperpleeftveq desha tju uroj

 29. valon says:

  selam alejkun te gjitve nga valon une jam 8 vjeqar zoti ju shperbleft dhe ju rujat zoti ju ndimoft ne kete ramazan e i shalla jav bon kabull te gjithve

  une jam i vogel por pata deshir tia uroj ramazanin zoti jav pastroft shpirtin nga gjinahete jav baft sevape

  zoti ju qoft ne parajs te gjithe qka jem musliman

 30. flaka says:

  selam alejkum nga flaka une jam 10 vjeqare zoti ju nidimof ne ramazan zoti ju shperbleft dhe e pershendes adem ramadanin shum veq desha tju uroj ramazani i shalla zoti ju ndimon
  zoti ju qoft ne parajs qka jemi musliman

 31. fatjona says:

  per hajr Ramazani edhe bajrami Allahu kabull ja baft

 32. furkan says:

  shum ilahijet emira ike adem veq vashdo kshtu

 33. Aida says:

  Es-Selamu Alejkum . Allahu Ju Shperbleft o besimtar islam
  Adem Shum ilahijet e mira Allahu ta shprebleft o vlla me xhennetin firdues insha-Allah Selam

 34. tolja says:

  shum ilahi t mira zoti i shperbleft gjith muslimanet

 35. florim says:

  es-selamu alejkum zoti ju shperbleft o besimtar islam ademi osht ma i miri allahu e shperbleft o vllazen ne xhenet

 36. nesrin says:

  All-ahu ju shperbleft per kto ilahi eselamu alejkum

 37. cali says:

  pershendetje per te gjith muslimanet e ter botes ngado qe egzistoj

 38. egzon says:

  hej ju pershendes veq deshta me ju than dishka se adem ramadani ka nje ze shme te mir edhe i kishna lut gjith kengetaret tjere te mos i vjedhin ilahit e tij se skan kapacitet per me i knu edhe veq ni adem e ka lind nana e tjeter ska selam alejkum vellezer e motra muslimane

 39. egzoni says:

  we selam alejkum i pershendes gjithe muslimant e adem ramadanit i kishna thane veq vazhdo se na knaqe me ilahi edhe dishka i kishna than ku po i gjan keto ilahi kaq te mira hallall te qofte.

 40. ATN says:

  Eselamu Alejkum Zoti ju bekoft per kto ilahi qe i keni ne ket website,po ashtu edhe Adem Ramdani qoft i shpetuar ,me zemer i kendon keto ilahi te mrekullueshme,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *