Befrim Berisha

Ja Resulallah

 1. Ja Resulallah
 2. Nane moj Nane
 3. O vëlla ti më fal
 4. Ti je Rahman-Rahim
 5. Prindërit e mi
 6. O Allah Ti na Fal
 7. I lumtur T’jam
 8. Salawat

derguesi: Muhammed Turbedari


Sharko/Download : BefrimBerisha_Ja_Resulallah.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Befrim Berisha. Bookmark the permalink.

56 Responses to Befrim Berisha

 1. selam alejkum ilahit jan te mira por nuk duhet mu dhen shum pas tyre sepse ne duhet dit fort mir se prej ardhjen e kan prej sufistve Allahu na ruajt nga ata, edhe nese ndegjohen ilahit duhet me i ndegjue pa muzik instrumentale Allahu na falt te gjithve selam alejkum te gjith antetareve te kesaj web faqe dhe atyre qe nuk jan ne ket web faqe

 2. Rexhai says:

  selamu alejkum allahu ju shpërbleft për këto ilahi. Dhe kisha me thënë këtë këngëtar fetar befrim berisha duhet ta ndihmoj dikush që të këndoj sa më shum ilahi se ka zë shum të mir…

 3. Kaltrina says:

  a.s ju pershendes shumm ZOTI ju shperblft per keti ilahi

 4. fatime says:

  Shum ilahi e mir ZOTI ju shperleft juve dhe gjithe muslimanet kudo qe jan…

 5. Ardiani says:

  Allahu ju shperblefte. Ilahit jane shume te bukra. Selam Alejkum wr wb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *