Adelina Jashari

Adelina Jashari

 1. Jetimi
 2. Mehammedi S.A.
 3. Selamun Selam
 4. Ha Allah ty te besojm
 5. Muslimane dua te jetoj
 6. Mirё se erdhё ramazan
 7. Dihmom o zotё
 8. Prinderit mi udhezo


Sharko/Download : adelinajashari.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in Adelina Jashari, audio. Bookmark the permalink.

95 Responses to Adelina Jashari

 1. narja says:

  e slam aljkum oj motre islame ishalla ZOTI QOFT ME TY OJ MOTRE ISHALLA TE TRGON NE RRUGEN E GJENET MOTRE E VLLAZNI E SLAM ALJKUM

 2. ilirjana says:

  Es-selamu Aljekumm Të Gjithë Vëllezer e Motra All-llahu Na Falt GJunahet Të Gjitha Adelin Shummmmmm Mir Këndon Bravoo Zanin shum Tmir eke InshAll-llah All-llahu Të Shpërblen Me Të Mira Në Kët Dynja Dhe Në Ahirett All-llahu Na Ruajt Tyy Edhe Gjithë MYslimanet Dhe Myslimanët Kudoo Që Gjenden All-llahu është Më I Madhiiiiiii ….

 3. sami says:

  o selam alekum vllazen si jeni a jeni mir si po kaloni ooo ju pershendes sami nga malisheva inshalla ALL-LLAHU ju don te miren te gjithve muslimanve ne bot qe jan ju pershendes sami selam alekum vllazen…..

 4. perparimi ferizaj says:

  wes selam alejkum moter allahu te shperbleft per keto ilahi veq vazhdo

 5. afrimi says:

  shum shum mir bravo

 6. melek says:

  eselamu alejkum oj moter e nderuar ALL-AHU te shperbleft me te mira ty dhe gjithe besimtaret musliman…

 7. Adelina says:

  Es-selamu Alejkum ju përshëndes të gjithve motra dhe vëllezër musliman, All-llahu të shpërbleft Adelina se po na ofron ilahi shum te mira mashALL-LLAH. Si dhe ALL-LLAHU ju shperbleft te gjithve musliman dhe ju ndihmoft kudo qe jeni.Es-selamu Alejkum. 😀

 8. eselamu alejkum shum ilahi ebuker ishala dhasht zoti te xhithe femijet te mesojn ilahija te bukera te na kendojn allahu nasherben me temira
  neket bot ishalla nuk hekin mo m slimanet eselamu alejkummmmmm

 9. hida says:

  TE LUMT OJ ADELINA e ishalla allahu te dergon te rrug te drejt siq i ka udhzu te gjith ata te mirt e vet qe i don e ishalla edhe te gjith muslimont e i lus qe te shkojm ne rrug te allahut e jo ne ate qe nuk kemi shpetim selemu alejkummmmmmmmmm

 10. edona says:

  ES-SELAMU ALEJKUM SHUM ILAHI TE QELLUERA ISHALLA ALLAHU NA SHPERBLEFTE TE GJITHVE DHE ISHALLA NA RUAN NGA RRUGA E SHEJTANITE DHE NGA RRUGA E KEQE SHUMM BUKUR PO KENDOJSHE ISHALLA ALLAHU TA JEP RRUGEN E XHENETITE VEQ VAZHDO…

 11. mimoza says:

  oj adelina ma e mira je ALLAHU TE SHPERBLEFT ME TE MIRA ty dhe xhith muslimont kudo qe xhendemi

 12. bukuro5hi says:

  All-llahu te dhurovte te gjitha te mirat e ksaj bote dhe te botes se perjetshme shum shum ilahi te mira selam alejkum

 13. s.a shum ilahija te mira ishalla zoti ju shperblen per ket dieni ”amin”

 14. shakmira@hotmail.com says:

  Es-SeLaM aLeJkUm–>ilahijat shummmmm te mira me ta kenaq shpirtin
  All-llahu ju shperbleft…
  ju pershendes NGA GoOoNa DiAmAnT
  ___________
  O All-llah! Ty të takon i gjithe falenderimi.Me kriove,me dhe risk dhe me bere muslimane.
  O All-llah! I lartesuar qofsh!Une i shkela kufijte e Tu, duke ditu miresine Tende. I lartesuar qofsh!Shkela urdhrat e Tua.
  O All-llah! Nese nuk me fal,kush do te me fale mua?Nese nuk me meshiron,kush do te me meshiroje mua?
  O All-llah!Nuk meriton te ardhurohet askush perveq Teje.Vetem Ty te lutem e vetem Ty te falem.
  ______SeLaM__Alejkum____<3_________duhemi per All-llahu.xh.sh___

 15. e says:

  falenderoj ALLAHUN qe ne degjojme keto ilahi shume te bukura ALLAHU shperblefte eselamu alejkum ue rrahmetullahi ue berekatuhu

 16. vile says:

  hallall te qoft ZOTI te shperbleft

 17. leomir says:

  eselamu alejkym oj moter musliman une jam i interesuar te kendoj ilahi a mund te ma gjini ndonje ven

 18. Bosniaki says:

  Selam shok / shochi,

  Un jam Bosniak – mosoj pak shqip.

  Falem nderit shume for nice ilahije 🙂 I am downloading some can’t wait to hear. O dear Zote this is beautiful 🙂

  Masallah…

 19. almedina says:

  ilahite me te bukura jane nga aldelina

 20. LINDA says:

  SHUME ILAHI E MIR ISHALLA EDHE GENTA MESOHET KESHTU SI TY

 21. nejla says:

  te lumt oj cik zoti dhasht qe tmos i largohesh ksaj rruge qe ja ke nis.vazhdo se je shebull i mir per femijet te tjer.

 22. fortesa says:

  shum mir adelina brravo ilahi shum e mir

 23. yllka says:

  shumm mir ilahii adelin brravoo

 24. Bina says:

  SELAM ALEJKUM ADELINA SHUM ILAHIT E BUKURA ALLAHU TE SHPERBLEFT MOTER ALLAHU E SHPERBLEFT EDHE TEKSHKRUSIN TEND GAZMEND HYDA RESPEKT TE MADHE NGA BINA JU UROJ VEQ SUKSES NE JET ADELINA

 25. sevdija says:

  edhe ty zoti te shperbleft me te mirat e tija veq vazhdo keshtu je ma e mira

 26. shemsedin says:

  e selamu alejkum oj moter ate njeri qe e ka udhzu allahu nuk ka kush e humb e ai i cili e ka humb rrugen nuk mund ta ndihmoj tjeter kush per veq allahut e ti oj moter ishalla allahu te ruan ne ket rrug te drejt o allah naj meshiro te vdekurit tan prinderit tan dhe naj udhzo rinin ton ne rrugen tende o allah selam alejkum oj moter]”

 27. armned says:

  allahu esht nje dhe ai i ka te gjith ne dor

 28. Lojra says:

  Te Lumt Adelina!

 29. MeDiNa says:

  adelina ke nje ze shum te bukur ilahi shum te bukura brravo

 30. hysen says:

  shum mir veq te kish qit ma shum me bacin

 31. Shum zë i bukur, ju lumt.

 32. rin says:

  All-llahu te shperblefte ilahi shum te mira

 33. besa says:

  shum zee i bukur ALL-LLAHU na meshiroft te gjitheveee inshalllaah

 34. ade says:

  allahu inshalla te udhzon ty moj moter adelina se mas pare dush me dit qe femrat ekan te ndaluar me kendu qka do qoft e e dyta subehanallah ipaske ba me instrumente ncncn allahu te udhzoft se gabim koke.

 35. mesar says:

  selam alejkum ue rahmetullah ue berekatuhu Allahu ju dhasht miresi ne kete jete dhe ne boten tjeter ju dua shum besimtare

 36. Shpresa says:

  Eselamu alejkum oj moter ALL-LLAHU te shperbleft me Xhenet ty dhe te gjithe besimtaret musliman inshAllah.

 37. floni says:

  Oj Adelina ZOTI te shperbleft ty ne ket Bot edhe ne Boten tjeter veq vazhdo se je e mrekullueshme me Ilahit tuaja qe i ke aq te bukra zemrat e femijeve i mbush plot hare

 38. Isamedin says:

  Eselamu Alejkum Ve RahmettuLlahi Ve Bereketuhu Falenderimi I Takon Allahut Meshiruesit Te Botrave Meshirberesit Te Lumt Goja Oj Motra Jone Shum Ilahi Te Mire Ke Kenduar Lotet Nuk Me Ndaleshin Dot …

 39. selma says:

  hej adelina te lumt kenga MUHAMEDI S.V me pelqen shum ke zerin me te ir te botes je kengetarja me e mir kjo neve na ben edhe me besimtar vetem vazhdo keshtu

 40. mustaf says:

  allahu ty te shperbleft per keto ilahi q e po na hapin zemren me ta knaq shpirtin veq vazhdo moter

 41. kushtrim says:

  ju lum per keto ilahi

 42. bjondina iseni konçul says:

  Eselamu alejkum oj moter ALL-LLAHU te shperbleft me Xhenet ty dhe te gjithe besimtaret musliman inshAllah.

 43. Erlin says:

  Eselamu alejkum allahu te shperbleft ilahi te bukura

 44. albulena says:

  shummir te lumt

 45. Sanaullahjan says:

  I like Naat Sharif of Asalam o Alika ya Rasool Allah very much and I want to meet this team so kindly give me their address of any type and may be email address.Thankyou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *