Gazmend Hyda

Gazmend Hyda – Ilahi nga zemra

 1. Intro
 2. Lutjete Arafatit
 3. Nje der e mbyllur
 4. Ja Rabbena
 5. Dheu i zi
 6. Hymni i pendimit
 7. Klithma e femijut
 8. O Njeri
 9. Dy sy dy drita


Sharko/Download : gazmendhyda_ Ilahi_nga_ zemra.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Gazmend Hyda. Bookmark the permalink.

84 Responses to Gazmend Hyda

 1. haxhi says:

  zoti ju shperbleft se vargje shum te bukura per gjdo musliman

 2. agon says:

  selamu alejkum ilahit jan shu te bukra zoti ju shbleft me gjenet

 3. ilirjana says:

  selam alejkum te gjithve ilahit shum te bukura

 4. behari says:

  Selam Alejkum ju shperbleft Allahu o vllezer musliman se na knaqt zemra me ilahi Allahu na shperbleft te gjithve vellezer musliman me xhenet

 5. sulejman tela says:

  Eselam alejkum ve rahmetullahi ve berekatu Allahu te shperbleft me xhenet qe e ke marr ket hap kaq te madh per tua qetsuar njerzve zemra Allahu te rojt nga gjdo e keqe.selam

 6. kendi says:

  ALLAHU ju shperbleft vella per keto ilahije te bukura qe keni kendu.inshalla keto ilahi jan shkak i udhzimit te njerzve ne rrugen e drejt.AMIN

 7. nexhati says:

  ju pershendes me pershendetjen me te bukur me es-selamu alejkum we remetullahi we berekatuhu shum ilahi e bukur All-llahu ju shperbleft

 8. diedon says:

  selam alejkum ishalla allahu t shperblen me xhennetin firdaus kurr ilahi ma te bukra skam ndegjuar ….mpuch….

 9. arianit says:

  Selam Alejkum ju shperbleft allahu me te mira inshalla na run prej vesveset e shejtanit(amin) ishalla shkoni te gjith ne xhenet Allahu ju rujt

 10. bertiii says:

  ju pershendes me pershendetjen me te bukur me es-selamu alejkum we remetullahi we berekatuhu shum ilahi e bukur All-llahu ju shperbleft

 11. majlinda says:

  ES-selam alejukum esht shum ilahi e mir Allahu te shperbleft me Xhennet dhe ni es-selam alejkum shoqeve ne xhami qe shum i dua

 12. jeton says:

  selamu alejkum allahu te shperbleft me xhnnet fideufs allahu te rujt edhe te ndihmof

 13. gjyla says:

  selamu alejkum ilahit jane shum te mira zoti ju shperblefte

 14. lila_rudi@hotmail.com says:

  Es-selamu Alejkum Ju Përshendes Të Gjithve Vëllëzer e motra All-llahu Na Ruajt Të Gjithve ,Gëzim Dhe Lumturi Në Jetë InshAll-llah All-llahu Sjell Në Zemrat Tona All-llahu është Një ….

 15. Egzoon says:

  HAllALL Kat Me Kat OOO Abej GAzmend Je 1Sh FAreeee Zotiiii TE sHprebleft Me dhuraten Me te çMuar 😀

 16. gina says:

  ALLAHU JU SHPERBLEFT SE VAREGJE DHE ILAHI SHUM TE MIRA ALLAHU JU SHPERBLEFT ME TE GJITHA TE MIR E TIJ TE GJITH MUSLAMANET TE CILEN E BASOJN ALLAHUN UNE DESHMOJ SE SKA PERPOS TIJ

 17. eliesa says:

  selam ajelkum ju pershendes te gjith musliman edhe muslimane allahi ju shperbleft per ilahit me te mirat

 18. krenare says:

  selam alejkum qysh po na e flladit shpirtin me kto ilahi aq te bukura allahu te shperbleft ty ne gjenet

 19. nezha says:

  shum ilahi te bukura Zoti ju shperblefe me the gjitha te mirat ne ket bot dhe ne boten e prejeteshme.

 20. Aferdita says:

  ALLAHU ju shperbleft e meshira e Ti me te gjithe inshALLAH

 21. gazmend shum buker a zoti ju dergoft ne rrugen e drejt zoti ti paguft gjitha ju pershendesim bujanoci

 22. alban says:

  selam alejkum shum ilahija te mira veq se pot mungojndo ilahija nxitse per ne xhihad

 23. regjep says:

  selam alejkum faliminerit pr kto ilahi vetm kshu munt tna thkeni nga ruga e zotit neve prveq gurrbeqart q jetojm ne gurbet flm ju prshndes nga zera

 24. pajtim says:

  eselamu alejkum? te gjithve. i lexova te gjith mesazhet po nuk duhen than kaq fjal te mira pér diqka se nuk ésht si mas sunetit pejgamberit tan A.S .po nuk jam kunder me fjalet té thoni ALLAHU ju shperbleft me gjenet.por jam kunder se thoni ALLAHU ju shperbleft me gjenet se na kénaqét me keta ilahi .por gjithsesi pejgamberi jon A.S ka thén jehudit jan ndar 72 grupe dh umeti im do ndahet 73 grupe e vetem njéri grup do te jeté qé do té hyje né GJENT . ma bani hallall eselamu aljekum.

 25. vile says:

  shum mir qe e keni ket rrug te mbar veq ZOTI ju shperbleft juve

 26. visar says:

  selam alejkum zoti ju shper left me xhenet se nake ke naqur me keto ilahi

 27. kaltrina says:

  allahu ju shperbleft

 28. 🙂 MashAll-llah sa bukur te gjithat ilahit
  Allahu te shperbleft me xhennetin firdeus Gazmend Hyda

 29. besar says:

  allahu u shperbleft

 30. arta says:

  inshAll-llah All-llahu na mundeson qe te jemi prej atynev qe e pasojne rrugen e Muhamed Mustafase (sal-lAll-llahu alejhi ve selem) ashtu siq e pason hija njeriun.
  All-llahu ju shperbleft me te mirat e Tij, inshAll-llah jemi ne mesin e Gurabave (te huajve). All-llahume amiiin

 31. Bina says:

  SELAM ALEJKUM GAZMEND ALLAHU TE SHPERBLEFT TE GJITHA ILAHIT E BUKURA AMO QAJO ILAHIJA E FEMVIE MA SHUM ME KA PELQY ALLAHU TE SHPERBLEFT ME XHENET VLLA

 32. ari says:

  selam alejkum, ilahit te gjith jan te bukra, pa marr parasysh te kujna jan, sepse ato flasin per fen ISLAME ,e cila kjo fe asht ma e bukra, edhe une ju pergezoj, qe e bani ni pun te till ,ju falemidiroj shum veq vazhdoni

 33. ramadan says:

  selam alejkum o vllezer musliman ilahit te mira shum vetem vazhdo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *