Gazmend Hyda

Gazmend Hyda – M’ka marre malli ne haxh me shkue

 1. M’ka marre malli ne haxh me shkue
 2. Pash ne enderr Pejgamberin s.a.v.s
 3. Mbulesa
 4. Po vdes
 5. Ja Rasulallah s.a.v.s
 6. Shehidi
 7. Isha ne erresire
 8. Nënës

derguesi: Jetoj_per_ Allah

Sharko/Download : gazmend_hyda_m’ka_marre.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Gazmend Hyda. Bookmark the permalink.

117 Responses to Gazmend Hyda

 1. Qemajl Nura says:

  Ju pershendes te gjithve si domos Gazmend Hyden All–llahu e shperbleft me Xhennetin Firdos se shum ilahit e mira Eselam Alejkum

 2. sulejmani says:

  Eselamun alejkum vllezer e motra ju pershendes shum edhe na kanqet me kto ilahi Allahu ju shperbleft me Xhenet te gjith juve dhe muslimant ankand botes selamun alejekum

 3. kushtrimi says:

  Allau ju shperbleft kjo faqe u ba shum e degjume

 4. nusret says:

  selamuljkeum me pelqejn ilahit mashalla shume te bukura gjithmon ka kendu ilahi te bukra gazmed hyda vetm vashdo ALL-HU TE RUJT.

 5. Es-SeLaM aLeJkUm
  shume shume shume shummmmmme
  te mira ILAHIT super me ka lane pershtypje qikjo
  ilahi qe po kendon MBULESA :'(
  hehe deshta me ju pershendet
  juve qka keni lan koment 🙂 <333 <3 <333

  Es-SeLaM aLeJkUm

 6. valja says:

  edhe e jotja shum e bukur teper se un ne xhami e kam pas ket ilahi te bukur teper e bukur nga valja ju pershendes

 7. liria says:

  Selam alejkum ALLAHU ju shperbleft per ket faqe shum te mir si dhe e pershendes Gazmend Hyden per kto ilahi shum te mira per fen tone islame . vetem vazhdoni. Allahu ju ruajt esselamu alejkum

 8. ramizi says:

  allahu uj shperbleft me ilahi te mira se na ki knaq zemrat tona
  te i vazhdo selam alejkum

 9. egzonaa says:

  shum e mir ilahija edhe ilahit ne pergjithsi jan te mira shumm

 10. lora says:

  selam alejkum zoti ju shprbleft me te mira gjithve qe besoni ne zot

 11. shahadije says:

  selam alejkum zoti ju shprbleft me kto ilahi te mir me vje mir qe ka ilahi te mira selam alekym ju gjithve muslaim

 12. Es-selamu alejkum,ve rahmetullahi ve berekatuhu,ju pershendes dhe ju degjoj me endje e kenaqesi-Zoti ju shperbleft,.Pershendes te gjithe vellezer edhe motra muslimane.

 13. sara says:

  Selam alejkum Allahu ju shperbleft me te mira per keto ilahi te mrekullueshme e cila me pelqen shuuum Ja Resulallah s a v- dua kur ezani qiellin e qan dua muslimani sexhde ai kur ban selam alejkum ju gjithve musliman

 14. egzona selimi says:

  selam ajlejkom ALL-AHU ju shperbleft per keto ilahija kaq te bukura dhe gezohna un qe u ktheva nga feja ime islami edhe veq ishalla shejtani kup se kurr nuik do te kthehem nga ai

 15. leta says:

  esselam alejkym shum ilahi te mira e sidomos kjo erresir shum shum me pelqen esselam alejkym allahu ju shperbleft me xhennet firdeus amin inshallah ………..

 16. luli nga klina says:

  shum me pelqejn ketu ilahi te bukra edhe ju preshndes motra edhe vllazen me preshndetjen me te buker ne bote selam alejkom juve te gjithve

 17. muslimanja says:

  selam alejkum Allahu ju shperbleft me xhennet qe po na lishoni kito ilahi shum te bukra dhe kendusit e ilahive All-llahu XH.SH i shperbleft selam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *