Nusret Kurtishi

Nusret Kurtishi – All-llahu Ekber

 1. All-llahu Ekber
 2. Ardhja e Muhammedit s.a.v.s
 3. Begatite e All-llahut
 4. Esma ul Husna
 5. Ku humbi amaneti
 6. Malli per nenen
 7. Pendimi
 8. Ramazani


Sharko/Download : NusretKurtishi-All-llahu_Ekber.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Nusret Kurtishi. Bookmark the permalink.

277 Responses to Nusret Kurtishi

 1. valon ademi says:

  Selam Alejkum All-ahu ju shperbleft vllazni se shume ilahi te mira jane

 2. lejla says:

  Eselamu alejkum
  All-llahu ju shperbleft per keto ilahije kaq te bukura vetem vazhdoni

 3. peja says:

  Allahu ju rujt

 4. ???? says:

  u qfar ilahish te mir mashallah

 5. Mimoza says:

  selam alejkym allauh ju shprebleft per keto ilahi kaqte bukra Zoti ju shpreblefte me gjent

 6. labinot says:

  eselam alejkum allahu ju shprbleft per keto ilahi te mira o vllezer musliman veq vashdoni kshtu

 7. allahu ju shperbleft

 8. bona says:

  selam alejkum mashallah shum ilahi te mira paski allahu ju shpebleft per kesi veb sajti

 9. zana says:

  selam alejkum nusret allahu ju shperbleft me qdo te mir ne jet te gjith muslimaneve qe besojn ne allah dhe femijet musliman qe shkojn ne mektep

 10. selam alejkum motra dhe vellezer musliman alluhu ju shperbleft se i kini shum ilahit e bukura

 11. selver says:

  ishalla te gjithv muslimanet jan larg nga qenemi ishalla soti aj fal gabimet te gjitheve

 12. binak says:

  selam alejkum shume ilahi e bukur

 13. gentrit says:

  selam alejkum shumm ilahit e mira valla bile ajo “All-llahu Ekber” edhe Ku humbi amaneti t

 14. imeri says:

  selamun alejkum ufalemenderoj per keto ilahie

 15. Amir says:

  Ksuh mundet me ma gjet nusret kurtishi vdekja e pejgamberit a.s me ma qit linkun ktu me e kallzu pash zotin se smuj me gjet

 16. donna says:

  selamu alejkum vllezer dhe motra mysliman/e ju pergezoj per webfaqen me te vertet esht nje faqe e mrekullueshme ku gjdo mysliman mund ta gjej veten All-llahu ju shperbleft per gjdo pun te hajrit.

 17. sudejsa says:

  selam alejkum allahu ju shperbleft shum te mira me tu rrit imani kur i ndegjojm elhamdulilah teper te mira

 18. Lirianna says:

  Shume Ilahi Tmira All-llahu Ju shperbleft

 19. selam akelum halla ju shprblet po hilhaij kaq te mir ishalla allhu ju jshprblet me gjemet ishalla hallahu ju rut te gjidjve muslimot ku do qe jan

 20. fatma says:

  Wa Aelam alejkum All-llahu ju shperbleft

 21. leon says:

  Selam alejkum shum mir i ke bor ilahijat All-llahu ju shperbleft edhe mo bo liahija te mir mashalla

 22. BERATI says:

  selam alejkum nustret veq vazhdo me ilahi se i mrekullueshum je pershendetje nga beri

 23. Ardi-strugè says:

  selam alejkum – Allahu ju shperbleft me xhenet…

 24. fatma says:

  Wa Selam alejkum mashalla shum mir i keni bor ilahijat edhe ishalla ti boni me mira dhe Allahu ju rujt….!

 25. bafti haxha says:

  ALLAHU JU SHPERBLEFT TE MIREN QE KENI BA PER KETO.ZOTI .ju shperbleft o vllezer musliman per gjdo ilahi.

 26. agimja says:

  ALLAHU te shperbleft per mundin qe ke jep per njerzimin qe ata ta jen te udhezuar ne rrugen e ZOTIT Fuqiplot pa dyshim se ALLAHU do te shperblej me xhenetin rirdeus

 27. krenar haxha says:

  selam ajlekum zoti te shperbleft per keto ilahi veq vazhdo se naj knaqe zemrat me keto ilahi zoti te shperblefte me gjenetin e firdersit .

 28. nexhati says:

  Es-elamu alejkum shum ilahit e bukura All-llahu ju shperbleft

 29. krenar haxha says:

  selam ajlekum rahmetulla shum ilahi te mira zoti ju shperbleft me gjenetin e firdersit dhe na bashkoft i lumi allah ne gjenet se bashku amin.

 30. megi says:

  Selam Alejkum a ka mundesi me tregu se ku mun ta gjej ilahin “beni pun te mira” nga Nustret Kurtishi Allahu ju shperbleft Selam Alejkum

 31. Taxhedin Avdiji says:

  All-llahu ju shperbleft me xhenetul firdaus

 32. valmir says:

  Allahu ju shperbleft per keto ilahi shum te mira subhanallah shum te mira qitni edhe do te nustretit okey selam aljekum kaloni mir

 33. medina says:

  vlla i neruar megi pak me vones po ta dergoj ket web faqe per ti gjet ilahit e Nusretit por inshallah e shiqon ket shkrim qe po e shkruj un ne ket web i kam mar ilahit e Nusretit http://www.4shared.com/ dhe shkrueni ilahi te ndryshme dhe kret kan me te dal ju deshiroj cdo te mir

 34. Mena says:

  Bismilahirr RRahmanirr RRahim. Es-selamun alejkum we rahmetellahi we berekatuhu. Allahu të shpërblef o vëlla Nusret, shumë ilahi të mira nuk kam komente me shprehë atë qka ndjej në zemer, veq vazhdo kështu Allahu të ndehmoftë..Es-selamun alejkum we rahmetullahi we berekatuhu. Elhamdulilahi rabil alemin

 35. Betimi-Bacihoxh says:

  Selam Alejkum te gjitheve N.Kurtishi ka nje ze me te vertet shum te embel i cili mund edhe te ven ne gjum zeri i ti me pelqen poashtu edhe ilahit e tij edhe gjeja ma e mir qe ka ba N.Kurtishi ka qen qe e ka kendu ilahin e par Allahu Ekber me dit qe Allah edhe qe oshte ma i madhi zoti ju shperbleft te gjitheve.Me nderime Betimi.

 36. besar says:

  eselamu alejkum kjo ilahi me pelqen shummmm ju lumt jeni te mrekullueshem

 37. selam alejkum allahu jushperbleft se shum ilahi te mirA

 38. Rimmy says:

  Ju Pershendes gjith muslimant me pershendetje ISLAME ” ESELAMU ALEJKUM

 39. labrija says:

  selam alekum allahu ju shperbleft per keto ilahi shum te bukura mua me te vertet me kan pelqy shum sido mos ilahia bagetit e allahut te uroj shum skuksese te matutjeshme dhe aallahu te shperbleft per keto ilahi shum te mira ju pershendes nga zemra labrija

 40. Muhamet says:

  Es-elamu alejkum shum ilahit e bukura All-llahu ju shperbleft me te mira

 41. haxhushi says:

  Es-Selam Aleykum E Rahmetulla E Vberekatehu Allahu e SHperbleft Nustret Kurtishin

 42. *~HAXHUSHI~* says:

  Ju Pershendes Me Pershendetje Ma Te Bkur Islame Es-Selam Alejkum Erahmetullahu Vberekatehu Vllezer DHe Motra All-AhuTe SHperblen Me XHnetin Firdaus SHum Ilahi Te Bukra Nustret Kurtishi Edhe Ni He Je Pershendes Me Pershendetjen Ma Te Bukur Islame Es-Selam Alejkum E Rahmetulla E Vberekatehu

 43. blerim says:

  ju lumt shum ilahije te mira qenkan

 44. lumnija says:

  ju lumt veq tepara

 45. Lavdrim (tetové) says:

  selamen alejkum vllezer dhe motra, ju pershendes ku do qe jeni. sa i perket Ilahijet jan fenomenal, shum me pélqejn. PS kompliment per Nusret Kurstishin.

 46. miqereme says:

  Zoti jushperbleft per keto ilahija kaq te bukura dhe zoti ju shperbleft me xhenetin firdeus.

 47. miqereme says:

  zoti ju shperbleft per keto ilahija kaq te bukaura inshallah

 48. miqeremenevzadi@live.com says:

  Zoti ju shperbleft me xhennet per keto ilahija kaq te bukur inshallah.

 49. miqeremenevzadi@live.com says:

  Zoti ju shperbleft me te mira inshallah nete dy boterat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *