Adem Ramadani – Duaja e Nenes

Adem Ramadani – Duaja e Nenes

This entry was posted in Adem Ramadani, Video. Bookmark the permalink.

113 Responses to Adem Ramadani – Duaja e Nenes

 1. dj.bizoni@hotmail.com says:

  Allahu te shperblefte

 2. Driton Hajdari says:

  Selam Alejkum >>> vllezer dhe motra i pershendes,te gjith muslimanet ku do qe gjinden. All-llahu e shperbleft,qdo musliman.

 3. safet says:

  selamalejkum pershendetje te veqanta per ADEM RAMADANIN dhe i them qe vetem te vazhdoj keshtu All-lluhu te shperbleft ty dhe te gjith myslimanet

 4. Kadir says:

  Selamun Aleykum. Allahu te shperbleft o Adem se me ket Ilahije , sho njerzi jan odhes tmar. vashdo me Ilahijet.

 5. florim says:

  selam alejukn o robi i allahut faliminderit per ilajit qe na i ke sjell te cilat kane ndikuar pozitivisht ne jeten ton , e sidoms ilain ‘DUAJA PER NENEN’

 6. kemal says:

  falimderimi i takon allhu shka hoca jon i nderurar sadullah bayrami u ba sebeb na udhsua vllavi jon adem ramadni inallah allahu e run insallah allah e gzon sa ma shum,,me ato ilahije te adem ramdani une jam udhzu insallah allahu e shbrblen me cenet dhe shum njerzi jan udhzu me ilahijet e adem ramadanit insallah allahu ja forcun kamt ne ket din ne ket islam inallah sa ma te mir albuma ne te arshem selam alekum

 7. vali says:

  ESELAM ALEJKUM TE GJITH BESIMTARVE MUSLIMAN ,FALIMINDERIMI I TAKON VETEN ALLAHUT XH.SH VETEM ATIJ I LUTEMI VETEM NGA AJ FALJE KERKOJM ADEM HALLALL TE QOFT QE JE KTHYER NE RRUGEN E ZOTIT EDHE VETEM VAZHDO SE VETEM RRUGA E ZOTIT ESHTE RRUG E DREJT VAZHDO ME ILAHI KE ZE SHUM TE BUKUR PER ILAHI ALLAHU TE SHPERBLEFT ME XHENET ESELAM ALEJKUM WE RAHMETULLA WE BEREKETUHU.

 8. Fatbardhi says:

  selam alejkum te gjithve dhe ju pershendes te gjithve dhe ilahit e ademit jan ilahit ma te mira dhe veq me vazhdu me me kesi ilahi te mira

 9. saliu says:

  SELAMU ALEJKUM ALLAHU TE SHPERBLEVT ME XHENET O ADEM RAMADANI
  CISHE NA KNACE ME KETO ILAHI ZOTI TE NDIMOVTE NE KETE RRUGE TE DREJTE ESSELAMU ALEJKUM VE RAMETULLAHU VE BEREKATUHU

 10. shpend says:

  SELAMU ALEJKUM O ADEM RAMADANI ALLAU INSHALLA TE SHPREBLEN ME XHENET NA KE KNAQ ME KTO ILAHI SHUM TE BUKURA DHE TE UROJ FAT VITET E ARDHSHME INSHALLA EDHE NAJ ILAHI ME TE BUKUR DO TA NDEGJOJM ESSELAMU ALEJKUM VE RAHMETULLAHU VE BEREKATUHU

 11. vesa says:

  eselam alejku
  jam vesa prej prishtines ju pershendes te gjithve sidomos adem ramadanin i cila e ka bo kit ilahi shum te qellume inshalla allahu te shperblen me gjehnet.te gjitha ilahite e tua me pelqejin edhe te gjitha i kam me endje e sidomos kete DUAJA E NESES dhe DARSMA ISLAME keto dyja me më endje i ndegjoj ju pershendes te gjithve ju uroj fat,sukses dashuri n famijle,shoqeri n te gjith rrethin allahu ju meshirofte

 12. alina says:

  selamu alejkum allahu xh.sh te shperbleft me xhennet per keto ilahi selam nga alina gjilan

 13. vildane says:

  Selam alejkum ZOTI ju shperbleft per kto ilahija sidomos Adem ramadanit shum tmira Zoti e shperbleft me xhennet ESELAM ALEJKUM

 14. selam alejkum adem desha met than veq vazhdo na sjell ilahi per allahun je me i miri prej te mireve

 15. rona says:

  selam alejkum o vlla e ishalla zoti te shperblene kit dynje e na hairet met ‘mirat e gjenetit firdez elamdylila per ilahit qe na ke qit o vella musliman vetem vazhdo ket rrug se rruga e allahut ma e mir ska e ishalla krejte te rit kthehen ne rrugen e allahut,eselamu alejkum o adem o vlla zoti t shperbleft ty dhe familjen tane:

 16. mirvetja says:

  selam alejujm Allahu ju rruajt

 17. urim says:

  ju pershendes shum por me se shumti e pershendes adem ramadanin per ket ilahi se kur e kam degjuar ket ilahi kam qjtur allahu e shperbleft at ne xhehnet selam alejkum ve alejkum selam ve rahmetullah.

 18. nafije kabashi says:

  selm alejkem o rob i zotit te falem nderit shum per kto ilahije po na i pastron shpirtat all-llahu te shperbleft me xhenet amiiiiiiiiin.

 19. Idrizi says:

  O Yll, O Bylbyl, o Adem Ramadani Investo ne veten ma shum o vlla ti je nr.1 ne boT e Bota ste nje TI mundesh me arrit edhe ma shum se SAMI YUSUF sepse kendon ma bukur vet kenga e MUHAMEDIT qe ti e ki marr nga aj tregon se kush e kendon ma mir TE lutem vlla Investo edhe kam deshir qe ti te mbash koncerte ne gjith boten ALL:LLAHu te shperlbeft

 20. bekria says:

  Pershendes te gjith vellezerit dhe motrat muslimane me selam alejkum dhe ju them respektojeni nanen e se ajo meriton gjithqka i pershendes tgjith nenat muslimane falenderoj all-llahun qe mka fal muslimane dhe lus qe tme udhezoj ne rrgen e islamit.pershendes Adem Ramadanin inshalla allahu te shperblen me Xhenet e hallall te qoft.SELAM ALEKJKUM…

 21. Mezin Hamza says:

  eselamualejkum vella i dashur adem elhamdulila gje te uthesoij zoti .e te kendoijsh ilahi te bukera . (allahuekber) na ndimo o zot e na bashko o zot e na tjetso zemrat o zot e na hap zemrat per fe islame jarabi. eselamualejkum . o adem zoti te shpervlefd inshallah washdo njer diten e fundit ke shtu elhamdulilah (allahuekber) eselamualejkum

 22. bujari says:

  selam alejkum mir shum allahu ju shperbleft gjith muslimanve

 23. lute says:

  e selamu alejkum adem jeni kthere ne rrugen te allahut dhe ju vellezen musliman ju them q e ti respektoni prinderit e vazhdoni keshtu me keto ilahi kaq te bukura …allahu ju shperbleft me Xhenet e hallall te qoft tung nga Struga …

 24. demisha says:

  selam alekym mua me pelqejne shume ilahijet e adem ramadanit

 25. abdurrahman says:

  selam alejkum kisha deshire me kontaktu me Adem Ramadanin edhe me ja dhan ni keshille per ilahine “Duaja e Nenes”se e ka ba spotin duke e perqafuar nje gru e kjo eshte haram sipas mendimit time.Allahu ju shperbefte nese dikush mundet me na ndihmu me kontaktu me te ose me ja percjelle kete keshille edhe me na shkru ne imell.Me respekt Abdurrahmani…

 26. Doni says:

  Tung ADEM RAMADANI Duaja e Nenes Do Te THOT Diqka E Madhe Per Ne Muslimanet I PERSHENDES Te Gjith MUSLIMANET Ane Kend BOTES

 27. fidani says:

  tungi e pershendes shum sdemin osht nje besimtar shum i mir um pilqejn shum ilahit e tina a ka ni za shum te mir tungi klm/

 28. ILIRI says:

  e selamu alejkum adem jeni kthere ne rrugen te allahut dhe ju vellezen musliman ju them q e ti respektoni prinderit e vazhdoni keshtu me keto ilahi kaq te bukura …allahu ju shperbleft me Xhenet e hallall te qoft tung nga Struga …

 29. xheneta says:

  selam alejkum,ju pershendes me selamin e banorve te xhenetit .Komplimente shum per ilahije jan shum mbrslanse i ndegjoj shum dhe i pelqej po ashtu ALLAHUxh.sh ju hsperbleft me te mira ne kete bot dhe ne ahiret

 30. faiku says:

  selam alejkum,All-llahu të shperbleftë për gjith kontributi qe e bon për islam.

 31. labiii says:

  selam alejkum o adem je ma i miri veq vazhdo keshtu zoti ishalla ti shperblen te gjith te mirat

 32. NitaA says:

  Selam alejkum.Nè kèt ilahi e Adem Ramadani e pershkrun tamam realitetin qè ndodh.Qdo ilahi e tij ka vler tè madhe dhe e thot realitetin qe ndodh.Duaja e Nènès èshtè njè dua qe qdo nènè sapo ta dègjoj ndjen njè ligeshti ne shpirt sepse ndosha i ka ndodhur edhe asj.Veq vazhdo tèna kènaqesh dhe zoti do te shperblèj.

 33. burimi says:

  vetem allahu shperblen dhe udhzon ma se miri

 34. Lulzim Bajrami nga Danimarka says:

  Eselam ajlekym rahmatullah së pari i falenderohem hogj zekeri bajramit i cili ësht imam i gjamis ne maqedoni që ju ba një dhurat ademit i cili e bëri ademin në rrugë drejt nga feja muslimane e heki prej rruges të keqe nga muzika icili jam i knaqur qe e boni ademin me vend rob i allahut musliman dhe epershendes adem ramadanin shum icili pona gëzon neve me ilahije allahi i ndihmovët gjithmon eselam ajlekym rahmatullah allahi amanet

 35. shqipe says:

  oadem veq vazhdo keshtu

 36. Ajfer says:

  Selam alejkum
  Allahu xh.sh ju bekoft dhe meshiroft.

 37. selim says:

  selamualejkum nga ulqini Allahu ju shperbleft te gjithve

 38. hamza says:

  selam alejkum ju pershendes nga hamza me keto ilahi te bukura ju pershendes shum me ilahi nga adem ramadani

 39. hamza says:

  selam alejkum ju pershendes nga hamza me keto ilahi te bukura ju pershendes shum me ilahi nga adem ramadani

 40. lina says:

  allahu te qoft ne gjenet

 41. edmond ternava says:

  i pershendes gjith muslimanet ku do qe jan edhe i bekoft zoti

 42. edmond ternava says:

  dhe dua te ju them te gjith ta duam zotin dhe zoti ju bekoft

 43. albulena says:

  ju pershendes te gjith muslimaneve kudo qe gjinden ALLAHU XH.SH ju bekoft dhe meshiroft dhe ju duhet ta dini te gjith se nuk ka zot tjeter perveq ALLAHUT qe osht 1 dhe se MUHAMEDI osht i derguari i tij tung nga une ALBULENA ZEQIRI NGA LLABJANI

 44. MIKU says:

  SHUM E MIR ILAHIJA E JOTE OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ADEM RAMADANI

 45. ragip says:

  eselam alejkum te gjive besimtare ju shperbleft allahu me gjentin firdevs

 46. ragip says:

  esalam alejkum allahu ju shperbleft me gjent firdevs

 47. albulena says:

  ju pershendes te gjithve dhe e pershendes mas pari Ademin i cili i beri kto keng per ne qe te dim se qesht varfrija respekti dhe gurbeti mos harroni ju muslimon vazhdonirrugeen e drejt rrugen e njemuslimanit

 48. Selam Alejkum.. Kjo ilahi osht shumm shumm e mir edhe me e mir behet kur dihet se kete ilahi Adem Ramadani ja ka kushtuar kujdesjes ndaj prindeve veqanarisht ndaj Nenes.. Skam fjal me per te shtuar Eselam Alejkum … Ju pershendes

 49. selamun aejkum, ALLAHU InshaAllah ju shperblen te gjitheve… kjo asht rruga e vertet, gjithqka jasht ksaj rruge ska asgja,,, Allahu Xh.sh. ne nje hadith kudsij thote… O Robi Im, te krijova nga asgjeja, te pajisa me ndegjim shikim mendje e trup, o robi im, Une te fsheh teksa ti vepron gjunahet e tua, kurse ti nuk fshehesh prej Meje, o Robi im a doreshtrenguar jam Une qe Robi Im tregohet doreshtrenguar???? kure nje dijetar musliman thote… Kush te ka gjetur Ty o Allah ka gjetur gjithqka, kurse kush te ka humbur Ty Allah ka humbur gjithqka… ALLAHU i shperbleft te gjith qe mundohen per ket Din Islam i cili po sulmohet nga te gjith por osht e kot… Selamun Alejkum…

 50. shqipdona says:

  selam alejkum jeeeee ma i miri veq vazhdooooooooo qishtuuuuuuu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *