Adem Ramadani – Meshira e Allahut

Adem Ramadani – Meshira e Allahut

This entry was posted in Adem Ramadani, Video. Bookmark the permalink.

65 Responses to Adem Ramadani – Meshira e Allahut

 1. arbnor zymberi says:

  selam alejkym gjith mislimanve ku do qe jni o vllezr musliman allahu ju shperbleft me gjenet veq va zhdoni kshtu te jeni ne rrug te zotit se zoti ka per me ju shperbly o adem ramadani ty allahu te shberbleft me gjenet se na knaqe me kto ilahi po sikur mos mi degju keto ilahii ne qka dot kishim degju o valla muslimani po ti je aij qe na knaqe tung nga gjilani

 2. Ardo says:

  Selam Alejkum te gjithe shqiptaret e gjithashtu edhe Adem Rramadanin qe e ka zerin shume te mire. Te lumte vetem vazhdo edh Zoti i Bekofte te gjithe shqiptaret kudo qe gjinden

 3. Edon Kamberi says:

  es-selamu-alejkum , I L A H I shum te mira , ALLAHU ju shperbleft

 4. burimi says:

  vazhdo ne emer te zotit adem ramadani dhe te pershes me selam ku te gjith besimtaret pershendeten ne ket bot dhe ne boten tjeter priten me ket pershendetje

 5. Sajmir Koloa says:

  selam alejkum
  Allahu ta shperblefte per ilahit qe ke bere.
  inshaallah keto ilahi do te jene shkak per forcimin e islamit ne shqiperi dhe ne trevat e saj.
  Dhe keto ilahi qofshin ne peshoren e puneve te mira tuajat.
  Allahu ta shperblefte

 6. hamide says:

  pershendetje adem ramadanin deshta me pyt se a mund te flas me te ne internet ehde qe edhe ne rrugen me te mir all-llahu e ndimoft e ishalla shon ne vendin ma te mir te xhenetit

 7. allahu ju shperbleft e ju udhzoftt per kto ilahi

 8. KEMA says:

  Selam alejkum o allahu te dhasht krejt oto qkaki deshir per ket bot e pre ahiret se na knaqe shum imani pom rritet kur pot ndegjoj MITROVICA te don shum .

 9. elmedin says:

  Selam alejkum fezri musliman si po kalon me kt ilahie tatemit shum mplqen duaj nene ga kosova shum e mir …..||

 10. ferdeze says:

  oooo adem ramadani ooo zoti tyy te shperbleft me te gjitha te mirat gjeth keto ilahi qe allahi ppo tii jep f……e….r….d…….e………z… gj….i…l….a….n

 11. elisa says:

  o adem allahi te shperbleft me gjenet se shum mir po knon ilahi ju peshendes m fjalen selam alejkum

 12. .•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
  ::: (\_(\ …*…*…*…*…*…*…*……*…*…*.
  *: (=’ :’)::: { (*Es-SeLaMU aLEJkuM*) } :::
  •..(,(”)(”)¤…*…*…*…*…*…*…*…*…*…*.
  ¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
  Allahu eshte me i Madhi,Falenderimi i takon Allahut Svt Allahu ju shperbleft me Xhennet …

  Qu’ALLAH vous récompense pour ce que vous ferez Amine
  GoOoNa DiAmAnT HABIB VLORA VALONI EMIRA NITA EMINE CELE ALBA ELA ROSSANA JASMINNA PETRIT EKREMI JETMIRI NEHAATi

 13. muhamet says:

  selam alejkym meshira e allahut qoft mbi ju e falenderojm allahun qe na dergoj ne rrug te drejt
  elahamdulila prej allahut xh.sh e met mira veq vazhdo adem

 14. aksa says:

  mishira allahut qoft mbi ju dhe zoti ne xhenet ju shperbleft

 15. resul says:

  bravos adem veq vazhdo zoti ne xhenet te shperblefte
  bravooooooooooooooo te lumt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *