Muhammed Mavraj

Muhammed Mavraj -Lotët e Nënës

 1. Ezani
 2. Lotët e Nënës
 3. O Allah i plotfuqishem
 4. Pse o njeri
 5. Qastet e Vdekjes
 6. Zgjohu rini
 7. Bunjaku


Sharko/Download : muhammedmavraj.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Muhammed Mavraj. Bookmark the permalink.

130 Responses to Muhammed Mavraj

 1. nadiri says:

  eselamu alejkum te ghithe muslimaneve inshalla allahu i fal ,i meshiron ne kete bote dhe boten tjeter, ju jep te mira ,te ghithe muslimaneve dhe ummetit muhamedit a.s.

 2. TE DON SHUME BABI MERISA E VOGEL QE ENDE NUK DIN ME SHKRU PO ME SHIKIM AQ TE EMBEL DASHURINN NDAJ BABIT ESHT TUJ E TREGU

 3. Born Tragedy says:

  selamu alejkum Allahu inshallah naj plotsoft deshirat tona na ben te Lumtur ne ket Dynja si dhe naj fal Mekatet na shpeton nga zjarri i XHehennemit edhe naj mundeson me Pa ne Ahiret zot ju shperbleft gjithve ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER ALLAHU EKBER selamu alejkum

 4. LENA says:

  eselamu alejkum vllau musliman shum te mira i ke ilahijat inshallah ilahijat e tu i qon njerzit ne rugen e drejt.Ishallah suksese edhe me tutje edhe allahu inshallah te shperbleft me xhanetin firdeus.

 5. xhelili says:

  selam alejjkum: ishalla zoti ju shperblen, ju ndihmon edhe vazhdoni kshtu ishalla zoti jau bjer mendjen rinise sodit

 6. elmedin says:

  selam ajlekum

 7. bulja says:

  Selam alejkum
  ju pershendes shummmmmm dhe jeni shum te mire mashallah qfar zeri ki
  ALLAHU TE SHPERBLEFT
  veq vazhdo
  SELAM DHE QOFSHIT PREJ TE NDERUARVE ME XHENNET

 8. Shqiprim says:

  Mblidhni men ooo ju rinia e Sotit un vet jom i ri i fali 5 vakte 16 vjeç lexoj kur’an eh qkas po shoh ne rrugë djem e Vajza ZOTI na rujt ZOTI e ka Kuvetin e madh Es-Selam Alejkum

 9. marigona says:

  a ban mi mi qu te ilahi shqip te banesat te kumuna e podujeves

 10. sercan says:

  selamun aleyküm hocam ben sercan camideki öğrencin ilahilerin cok güzeldevamınıda dileriz

 11. selam alekum motra e vlazni sa te mira qeta kanga muhamedit aleselam ilahi shum te mir selam alekum

 12. selam alekum motra e vlazni sa te mira qeta kanga muhamedit aleselam ilahi shum te mir selam alekum

 13. elbasan says:

  selam alejkum urime muaji i shenjet i ramazanit ju deshiroj agjerim te lehte

 14. gjakov says:

  selam alejkum allahu ishalla ju meshiron si ne ket bot ashtu edhe ne boten tjeter dhe ishalla allhu ju jep gjith te mirat allahu ju shperbleft

 15. arta says:

  shum ilahije te mira veq vazhdoni

 16. Bismil-lahir-rahmanir-rahim
  (me emrin e All-llahut,Meshiruesit,Meshireberesit)
  mashAll-llah sa njeri paska len koment
  El hamdu lil-lahi rabbil alemin
  (falemderimi i takon All-llahut,Zotit te boterave)
  All-llahu EKBER(All-llahu eshte i madh)me te vortet pa koment qfare ilahi
  shpirtin me ta knaqe deshta mi then [Shqiprim]mashAll-llah vellai jem qe i fale 5 vakte te NAMAZIT edhe te kokemi mosanike hehehhe inshAll-llah edhe 116 vjet te tjera i bon ne rrugen e All-llahut xhel-le shanuhu edhe me gzim vetem vazhdo keshtu se kjo dunjo eshte vetem mashtrimi po mose u mashtroni se dujoja na lene:'(
  po duhet me punu ne kite bote pere me vitu XHENNETIN e All-llahut xh.sh ne AHIRET ato kemi me qen gjithmon

  ALLAH EST TOUT PUISSANT NE L’OUBLIE JAMAIS
  (ALL-LLAH ESHTE I BLOTE FOQISHEM MOSE E HARO KURRE)

  po ju pershendesi shummmme ju dua shume duemi pere All-llahun xh.sh

  ***–_–** -> Es-selamu’alejkum we rahmet ull-llah<-**–_–***
  (paqja dhe meshira e All-llahut qofshin mbi ju) MaR!i!GoOoNaaaa

 17. fatma says:

  Selam Aejkum shum te mira i ke bo ilahit mashalla…?!

 18. shqiptimi says:

  Zot i Shperbleft te gjith muslimat ku do qe ndodhen zoti ju bekoft zoti ju nimoft selam alejkem

 19. blerta says:

  selam alejkum allahu t’shperbleft per keto ilahi jon shum shum t’mira dhe e ke zerin shum te mir allahu te shperbleft me xhennet ty edhe te gjithve dhe inshAllah na i fal gabimet te cilat po i bjem cdo dite me shum….

 20. Fuad says:

  Es-selamu Alejkum kjo web faqe per mua eshte nje web faqe shum e mire
  All-llahu juve ju shperbleft me te gjitha te mirat.

 21. karrabati says:

  te lumt o muhamed mavraj se je majmiri eselamun alejkum

 22. enes says:

  selamun aleykum hocam ALLAH ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun hocam inşaallah türkçe ilahide söylersiniz vede hocam inşaallah gene bizim camiye gelirsiniz sizi cok özledik hocam ne olur bi cevap yazın.

 23. deshmir says:

  selam alejkum! allahu te shpefbleft more vlla e ishalla nese don allahu me lejen e tij pra qe permes ketyre ilahive njerzit të udhëzohen (amin).

 24. armned says:

  tepe miir ju lumt

 25. LIRIDON says:

  ES-SELAJMUN ALEJKUM ALLAHU TE SHPERBLEFT

 26. sara says:

  ES-SELAJMUN ALEJKUM ALLAHU ju SHPErbleft KISHIT nje ZEE shummm TE bukur DHe terheqe ku te beshh qe te ndegjojshe ilahit e tya

 27. vera says:

  esselamu alekum werahmetullahi weberekatuhu shume ilahi te mira vlla i dashur ALLAHU ju shperbleft,por mundesisht qat instrumentin muzikor ta largosh herave tjera.Vetem per hir te ALLAHUT po ju keshilloj ALLAHU ju ruajt selam alejkum

 28. Es-Selamu Alejkum We RahmetuLL-llahi We Berekathu !!!!!

 29. driton says:

  mashaallah

 30. Suelaa says:

  inshaallahh allahu i meshironn te gjithh ket bot:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *