Omer Bajrami

Omer Bajrami

 1. Musliman gjithmon jemi
 2. Jeta esht e shkurter
 3. Ja Allah
 4. Kujto diten
 5. Kthehu ti te zoti yt
 6. Femi i Palestines
 7. Sikur fundi nuk egziston
 8. Ah moj jet


Sharko/Download : omerbajram.zip

Powered by eSnips.com
This entry was posted in audio, Omer Bajrami. Bookmark the permalink.

63 Responses to Omer Bajrami

 1. uthman_@feja-islame.com says:

  Selam alejkum we rahmetull-llahi we bereketuhu
  desha tju pershendes dhe deshta tju them se kishte qen mir me pas edhe ilahi arabaisht pa marr prasysh edhe te gjuheve tjera
  edhe nuk po vrej shum ndryshime
  Selam alejkum ma bani hallall per kritiken…. se une ala ket se kam ba qe me ju than juve se qka duhet e qka nuk duhet…… po veq desha me shpre deshiren time

 2. bekri says:

  selamu alejkum allahu ju shperbleft me gjehnet per mundin qe po e jepni per islam , ilahit jan shum te mira

 3. bulja says:

  selam ju pershendes shummmmmmmm
  allahu xh. sh ju shperbleft me XHENNETIN FIRDEUS se keni nje ze shum te mrekullushem
  selam e kaoni mire

 4. Saranda Sali says:

  Es-selamu Alejkum
  Motra dhe Vllazni
  Allahuju rujte dhe ju begatofte

  Ilhija shum prefekte dhe hsum interesante dhe teper te mira vertet per ta kenaqur zmren ton
  Allahu e sheprblefte vellaun ton per ilahija ,per punen dhe per mundin q e eka jap ..Allahu ta befte shperblim ne jeten e dyt..

  http://Www.radioislame.com/forumi
  http://Www.besimtarja.com/forumi

  Na vizitoni per hire te Allahut xh.sh
  Le t ebejme diqka per Krijuesin ton ..

  Me respekte nga Sara Sali
  Mitrovic -Haracin -Zvicerr

 5. anonime says:

  slm ALLAHU JU SHPERBLEFT ilahijet e mira

 6. bujar says:

  s.a zoti ju rujtt inshalla elham durila selam alejkum

 7. Sabir says:

  Selam Alejkum Shum Ilahi te mira inshallah Allahu ju run prej gjdo seni Selam Alejkum Allahu Xh.sh Ju shperbleft me tana tmirat

 8. bona says:

  s.a shum tmira ilahi zoti ju shperbleft mashallah:d

 9. bona says:

  qika47@hotmail.com zoti ju shperbleft o vllezer

 10. valja says:

  shum e bukur teper pr krejt muslimant

 11. miqereme says:

  Zoti ju shperbleft me te mira nete dy botrat.se me te vertet keto ilahija jan shum te mira dhe qetesim per shpirtin.

 12. ganimete kelmendi says:

  selam alejkum po ju lus o banor te tokes te mos mashtroni prej kesaj bote merrni Kuranin e shfletoni urdhrat e All-llahut ju plotsoni eselam alejkum

 13. ˜*•. ˜*•.•*˜ .•*˜
  ˜*•. ˜”*°•.˜”*°•.•°*”˜.•°*”˜ .•*˜
  ˜”*°•.(*Es-SeLaMU aLeJKuM*)°*”˜.•°*”˜
  .•*˜ .•°*”˜.•°*”˜”*°•.˜”*°•. ˜*•.
  .•*˜ .•*˜*•. ˜*•.
  All-llahu ju shperbleft
  Edhe ju ruajt. …
  GoOoNa DiAmAnT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *